АСОЦІАЦІЯ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА ПАТ «УКРАЇНСЬКА ІННОВАЦІЙНА КОМПАНІЯ» УКЛАЛИ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ.

  1. Наші новини

АСОЦІАЦІЯ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА ПАТ «УКРАЇНСЬКА ІННОВАЦІЙНА КОМПАНІЯ» УКЛАЛИ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ.

Документ підписали Виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Луганської області  Сергій Тихоновський та В.о. Голови Правління ПАТ «Українська інноваційна компанія» Олександр Убєйвовк.

Мета – створення сприятливих умов здійсненню органами місцевого самоврядування Луганської області своїх повноважень, розширення доступу територіальних громад до соціальних програм, пошук інвесторів для подолання негативних соціально-економічних наслідків окупації російсько-терористичними військами окремих районів Луганщини.

Так, у рамках Меморандуму сторони будуть співпрацювати задля сприяння розвитку бізнес середовища в Луганської області, розширення доступу соціально незахищених верств населення до соціальних програм та підвищення рівня фінансової грамотності населення.

Зокрема, проводитимуться аналітичні роботи з питань соціально-економічної ситуації в області,  спільна інформаційна політика, сумісна співпраця з міжнародними організаціями, розробка практичних рекомендацій для органів місцевого самоврядування, включаючи проекти нормативно-правових актів з актуальних питань соціально-економічного розвитку та підготовка спільних наукових та інформаційно-аналітичних матеріалів, публікацій, статей і т. д.

МЕМОРАНДУМ

поділитись: