Рейтинг впливових осіб Тернопільщини.

  1. Наші новини

Рейтинг впливових осіб Тернопільщини.

https://zz.te.ua/rejtynh-vplyvovyh-osib-ternopilschyny-tretij-kvartal2012/

1. Сергій Надал, міський голова Тернополя.

Вперше опинився на чолі списку обраних. Та його поява тут закономірна. У поміч Сергію Віталійовичу “чємоданний” передвиборчий настрій намісника Януковича та клопоти  боса по партійній лінії з облради. Здавалося б напередодні виборів всі критичні стріли мали розвернутися у бік свободівської команди, яка засіла в мерії.  Натомість боротьба за мандат нардепа від Тернополя точиться, ніби за відсутності голови міста. Сергієві Надалу вдалося перехитрити найбільш агресивних кандидатів, розповівши байку про нейтралітет та пообіцявши усім сприяння, починаючи від рідного Кайди і закінчуючи його головним опонентом – Максимовим.
Поки кандидати чубляться, команда Надала у рекордному темпі провела ще один земельно-майновий переділ території обласного центру.

2. Валентин Хоптян, голова Тернопільської ОДА

Його реальний вплив на події значно більший, ніж нелюбов серед населення області. За майже два роки перебування на посаді сконцентрував на собі весь антирейтинг влади, випередивши в цій сумнівній справі навіть одіозного нардепа Муца. Незважаючи на очікування еліт, що після виборів він звільнить посаду, залишається гравцем номер один у владній обоймі. Нещодавно добився призначення на посаду голови фінінспекції колишнього начальника міліції Федора Бортняка, який був замішаний в історії з губернаторським джипом. Також Хоптян “засадив” до СІЗО неслухняного голову Кременецької РДА Ігоря Михальчука та провів на пенсію впливого прокурора області.

3. Володимир Клименко, голова правління Укрінбанку

Заможний кандидат у народні депутати по Збаразькому виборчому округу став серйозним гравцем на території області. Його впливи і зв’язки відчуваються і у владі, і у бізнесі. Щоправда, цей вплив може закінчитися після 28 жовтня, якщо банкір не зможе перемогти своїх конкурентів на окрузі.

Поки що новачок нашого рейтингу крім роботи з виборцями встигає залагодити і бізнесові справи. До сфери впливу Клименка перейшли, зокрема, хлібозавод “Бекерай” на Кременеччині та аквапарк і готель “Алігатор” в обласному центрі.

 

поділитись: