З ІСТОРІЇ УКРІНБАНКУ

  1. Наші новини

З ІСТОРІЇ УКРІНБАНКУ

Одним з важливих періодів в історії ПАТ «Укрінбанк» була активна участь в заходах по наданню допомоги Українській армії та підтримка поранених воїнів АТО, що знаходились у військових госпіталях.

Опинившись в складній фінансовій ситуації у зв’язку з війною на Донбасі, в складний для країни час, ПАТ «Укрінбанк» вносив посильний вклад в розвиток волонтерського руху з метою надання допомоги воїнам АТО .

Практично з самого початку озброєного конфлікту на сході України, ПАТ «Укрінбанк» розпочав збір коштів для потреб людей, які постраждали під час збройного конфлікту на сході України, а також для надання конкретної допомоги вимушеним переселенцям із зони бойових дій на сході України.

З метою реалізації благодійних програм, ПАТ «Укрінбанк» було засновано Благодійний фонд «Сила єдності».

У березні 2014 року ПАТ «Укрінбанк» підтримав військовослужбовців в Криму. Співробітники ПАТ «Укрінбанк» висловили свою підтримку і подяку військовослужбовцям бойових частин Української Армії, які опинилися заблокованими російськими військами на Кримському півострові.

Серед тих, хто присягнув на вірність Україні, хто не склав зброю перед окупантами, — 1-й Феодосійський окремий батальйон морської піхоти МВС України.

Співробітники ПАТ «Укрінбанк» зібрали і направили захисникам України, які гідно несли службу в Криму, кошти в сумі понад 20 000 гривень.

«Над країною нависла реальна військова загроза з боку колись дружньої держави. Наші бійці, опинившись в неймовірно складних умовах, викликають щиру повагу, проявляючи мужність, витримку, гідно несучи звання захисника України. Ми високо цінуємо патріотизм військовослужбовців, розуміючи, що нести службу в Криму в даний час — це подвиг», — сказав тоді Голова Наглядової ради ПАТ «Укрінбанк» Володимир Клименко.

У липні 2014 року працівники ПАТ «Укрінбанк» на зібрані кошти закупили та передали у зону проведення АТО жилети тактичні АСМ.

Благодійний фонд «Сила єдності» постійно надавав допомогу пораненим бійцям, що перебували на лікуванні у Ірпінському військовому госпіталі.

Завдяки спільній підтримці працівників ПАТ «Укрінбанк» та у рамках реалізації програми «Відновлення» Благодійним Фондом «Сила Єдності» було передано бійцям АТО: амуніцію та елементи живлення для рацій.

Зокрема, для бійців 25 Десантно-штурмової бригади ВДВ було придбано: берці, уніформа, намети, ліхтарики та зовнішні акумулятори для телефонів.

Для бійців зведеного загону ГУ МВС України придбані: медичні аптечки, військова амуніція та спальні мішки.

З 2014 року було проведено чимало благодійних акцій. Серед них — благодійна акція для дітей переселенців з Донецької області, які знайшли притулок в Ірпінській біблійній семінарії, а також для вихованців дитячого будинку «Отчий дім». В рамках акцій банк подарував дітям настільні ігри, м’які іграшки, а співробітники банку організували для дітей програму веселого дозвілля. Крім того, діти співробітників ПАТ «Укрінбанк» взяли участь у благодійній акції, в ході якої вони продавали солодощі та свої малюнки, щоб зібрати кошти для допомоги своїм ровесникам-вихованцям дитячого будинку.

За доставлені мирним мешканцям Сходу понад 50 тон продуктів харчування предметів першої необхідності та солодощів для дітей у грудні 2014 року від Голови Луганської обласної державної адміністрації Г.Г. Москаля було отримано лист-подяку.

Представниками БФ «Сила Єдності» у 2015 році в рамках відкриття комунікаційної платформи для учасників АТО, було передано ГО «Київська міська спілка ветеранів АТО» (яка надає комплексну допомогу патріотам нашої держави, які брали участь у бойових діях, а також членам їх сімей), автомобіль марки «Toyota».

«Ми щиро вдячні Благодійному фонду «Сила єдності» та ПАТ «Укрінбанк» за допомогу. Даний вчинок є яскравим прикладом ефективної взаємодії громадських організацій та представників бізнесу щодо вирішення проблем учасників АТО та їхніх родин», — сказав активіст ГО «Київська міська спілка ветеранів АТО» — Андрій Мацейко.

БФ «Сила Єдності» (ПАТ «Укрінбанк») була реалізована програма «Відновлення», метою якої був збір коштів та продуктів харчування, предметів першої необхідності, медикаментів для надання допомоги пораненим бійцям та мирним громадянам України, що постраждали під час проведення АТО.

Вже в квітні 2015 року, напередодні Великодня, близько 70 тон гуманітарного вантажу було передано цивільному населенню Луганщини.

Протягом 2015-2018 років безпосередньо з подвір’я ПАТ «Укрінбанк» неодноразово було відправлено волонтерський транспорт в зону АТО з вантажем для захисників України. Переважно вантажі складалися з того в чому у бійців була гостра необхідність, а саме: продукти харчування, особистої гігієни, білизна ,одяг, спецзасоби, засоби зв’язку, амуніція, запчастини до техніки і т.п.

На регулярній основі і по сьогоднішній день надається різноманітна допомога дітям-сиротам будинку «Отчій дім», розташованому у селі Святопетрівському Києво — Святошинського району.


Благодійну і волонтерську діяльність ПАТ «Укрінбанку» продовжує і продовжуватиме його правонаступник ПАТ «УКР/ІН/КОМ».

поділитись: