Суд захистив права та інтереси ПАТ «УКР/ ІН/ КОМ»

  1. Наші новини

Суд захистив права та інтереси ПАТ «УКР/ ІН/ КОМ»

Суд захистив права та інтереси  ПАТ «УКРАЇНСЬКА ІННОВАЦІЙНА КОМПАНІЯ» у спорі щодо відшкодування шкоди, завданої  Фондом гарантування вкладів   фізичних осіб

22.11.2019 року Господарським судом міста Києва було винесено рішення по справі № 910/3225/19 щодо стягнення із Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на користь Публічного акціонерного товариства «Українська інноваційна компанія» (попереднє найменування ПАТ «Український інноваційний банк»)  грошових коштів в сумі 31 579 грн. Спір виник с приводу протиправних дій Фонду, які виявились у приховуванні документів кадрового діловодства  щодо трудових відносин з працівником, та ненадання відповідної інформації позивачу, внаслідок чого, Публічному акціонерному товариству «УКРАЇНСЬКА ІННОВАЦІЙНА КОМПАНІЯ» було за рішенням суду присуджено на користь працівника банку  46 738 грн., з яких реально стягнуто приватним виконавцем 31 579 грн. Крім того судом було зазначено, що саме уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації ПАТ «УКРІНБАНК» видано наказ, яким було прийнято у банк на роботу за строковим трудовим договором працівника. У послідуючому рішенням Васильківського районного  суду Київської області від 05.03.2018 року було встановлено факт порушення трудових прав працівника.

Таким чином суд прийшов до висновку, що майнова шкода позивачеві була заподіяна Фондом гарантування вкладів фізичних осіб  у зв’язку  з порушенням останнім трудових прав працівника.

 

поділитись: