СУД В ЧЕРГОВИЙ РАЗ ЗАХИСТИВ ПРАВА ПАТ «УКР/ІН/КОМ»

  1. Наші новини

СУД В ЧЕРГОВИЙ РАЗ ЗАХИСТИВ ПРАВА ПАТ «УКР/ІН/КОМ»

17 січня 2019 року Катерина Мисник, на той момент директор департаменту розслідування протиправних діянь Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а на цей час вже колишній ,в ефірі радіостанції “Голос Столиці” розповсюдила неправдиву інформацію щодо ПАТ «УКР/ІН/КОМ».

Зокрема, чиновниця Мисник маючи за ціль нанести шкоду честі, гідності та діловій репутації ПАТ «УКР/ІН/КОМ», та формування відносно товариства негативної думки у очах його контрагентів розповсюдила недостовірну інформацію стосовно нездійснення ПАТ «УКР/ІН/КОМ» господарської діяльності.

Рішенням Оболонського районного суду м. Києва, Катерина Мисник має спростувати цю інформацію в ефірі будь-якої радіостанції, що веде наземне радіомовлення у Києві у верхньому піддіапазоні УКХ ЧМ (87,50-108,00 МГц).

Викликає подив, що чиновниця, яка мала б володіти достовірною інформацією про діяльність ПАТ “Укрінбанк” та ПАТ «УКР/ІН/КОМ» дозволяє собі транслювати відверту маячню. Абсолютно всі люди, дотичні до судових та медійний процесів щодо відновлення справедливості у відношенні ПАТ “Укрінбанк”, знають про дійсне положення справ, про склад акціонерів, наглядової ради та про всі взаємовідносини між банком, правонаступною компанією та державними органами і організаціями.

Очікуємо на виконання Рішення Суду та спростування неправдивої інформації.

 

Посилання на Рішення Оболонського районного суду м. Києва:
https://reyestr.court.gov.ua/Review/99434958

поділитись: