ПАТ «УКР/ІН/КОМ» традиційно привітав дітей-сиріт будинку «Отчій дім».

  1. Наші новини

ПАТ «УКР/ІН/КОМ» традиційно привітав дітей-сиріт будинку «Отчій дім».

Багато років поспіль співробітники ПАТ «УКР/ІН/КОМ» опікуються будинком «Отчий дім» розташованому у селі Святопетрівському, Києво – Святошинського району, навідуються у гості до діток та привозять їм подарунки.

 

14 січня 2020 року наші працівники вкотре завітали до будинку «Отчий дім», поздоровили діток зі Старим Новим роком та подарували дітям набори для творчості та навчання, канцелярське приладдя, солодощі, книжки, одяг, іграшки та інші корисні речі. 

У закладі, яким близько десяті років опікуються співробітники ПАТ «УКР/ІН/КОМ», проживає та виховується понад сто дітей різного віку. Шефи постійно цікавляться життям закладу і надають допомогу його вихованцям.

 

Досвідчені та віддані своїй справі педагоги будинку «Отчий дім», створюючи для дітей атмосферу затишку і комфорту знають, що завжди можуть звернутися за щирою порадою та дієвою допомогою до керівництва та працівників ПАТ «УКР/ІН/КОМ».

 

Висловлюємо наші найтепліші і найщиріші вітання усім вихованцям, нехай їх долі складаються якнайкраще, а ми всіляко допомагатимемо у цьому. Глибока повага та шана і працівникам закладу, чиє покликання дбати про дітей!

Також хочемо подякувати всім небайдужим які взяли участь в поздоровленні діток зі Старим Новим роком!

поділитись: