ПАТ «УКР/ІН/КОМ» СУДИТИМЕТЬСЯ ІЗ ЧИНОВНИЦЕЮ ФГВ ЗА РОЗПОВСЮДЖЕННЯ НЕДОСТОВІРНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Прес-реліз

ПАТ «УКР/ІН/КОМ» буде подавати до суду на чиновників Фонду гарантування вкладів та інших посадових осіб, які розповсюджують недостовірну інформацію про ПАТ«УКРІНБАНК» та ПАТ «УКР/ІН/КОМ» яке є наступником його прав і обов’язків.

Напередодні заступник голови Фонду гарантування вкладів Світлана Рекрут в інтерв’ю виданню «Вєсті» розповсюдила низку неправдивих «фактів», що негативно впливають на ділову репутацію компанії та спотворюють реальний стан справ в очах клієнтів та партнерів.

Зокрема, С. Рекрут заявила, що «суд безпрецедентно визнав дії Нацбанку некоректними і передав активи банку на зберігання» ПАТ «УКР/ІН/КОМу»

Ці твердження є неправдивим. Відповідно до рішення суду, не активи передаються на зберігання, а скасовується незаконне рішення НБУ і Фонду гарантування вкладів про запровадження тимчасової адміністрації і виведення банку з ринку, яке мало наслідком поновлення повноважень органів управління ПАТ«УКРІНБАНК». Таким чином не відбулась ані зміна власника, ані зміна володільця майна ПАТ«УКРІНБАНК». Відповідно, ПАТ «УКР/ІН/КОМ»  відновив своє ж законне право на управління активами, як повноцінний власник.

Далі, за твердженням С.Рекрут, відповідно до рішення суду, ПАТ «УКР/ІН/КОМ» отримала лише активи, а зобов’язання перед вкладниками нібито лишились ліквідованому ПАТ«УКРІНБАНК».  При цьому вкладники нібито не отримують виплат.

Це докорінно неправдива інформація, оскільки ПАТ «УКР/ІН/КОМ» це лише нове найменування ПАТ «УКРІНБАНКу».

ПАТ «УКР/ІН/КОМ» (колишня назва ПАТ «УКРІНБАНК») займається тим, що за рахунок коштів стягнутих із позичальників  виплачує – вкладникам, вклади яких не покриваються Фондом гарантування. Понад це, ПАТ «УКР/ІН/КОМ» неодноразово звертався до ФГВ та Нацбанку із закликом не продовжувати виплати в межах гарантованих сум з огляду на наявність судового рішення про незаконність введення тимчасової адміністрації та ліквідації банку. Однак ФГВ безпрецедентно швидко (протягом трьох місяців) виплатив 1,7 млрд грн. нашим вкладникам, хоча наявних на балансі активів цілком вистачало, щоб покрити не лише ці кошти, але й розрахуватися за іншими зобов’язаннями. На жаль, ми не отримали жодної реакції, натомість в публічному полі маємо нікчемні звинувачення у нібито виведенні коштів.

Детально аргументацію буде викладено в судовому позові до Світлани Рекрут та Фонду гарантування вкладів. Натомість ми закликаємо ЗМІ не розповсюджувати недостовірну інформацію і звертатися по точку зору компанії, яка згадується в заяві чиновника.

 ***

Прес-служба ПАТ «УКР/ІН/КОМ».

Комментарів ще немає.

Залишити коментар