ПАТ «УКР/ІН/КОМ» ПОЧИНАЄ ТА ВИГРАЄ

Рішенням судді Господарського суду міста Києва по справі № 910/7828/17 задоволено вимоги ПАТ «УКР/ІН/КОМ» (колишня назва ПАТ «УКРІНБАНК») до ПрАТ «ОБОЛОНЬ» за прострочення повернення кредиту, виданого ще в 2012 році, а також сплати відсотків.

Зазначимо, що ПрАТ «ОБОЛОНЬ» з 2013 року є одним з ВІП-боржників ПАТ «УКРІНБАНК» - боржників, які безпідставно в односторонньому порядку припинили виконання своїх зобов’язань за кредитними договорами.

Нажаль, тяжкий переговорний процес між ПАТ «УКР/ІН/КОМ» та ПрАТ «ОБОЛОНЬ», який триває вже протягом року, не призвів сторони до згоди щодо позасудової реструктуризації загальної заборгованості за кредитним портфелем, розмір якої сягає понад 230,0 мільйонів гривень. Зазначена сума складає близько 20% кредиторських вимог до ПАТ «УКР/ІН/КОМ».

Наразі в провадженні Господарського суду міста Києва перебуває ще дві судові справи щодо стягнення з ПрАТ «ОБОЛОНЬ» на користь ПАТ «УКР/ІН/КОМ» простроченої заборгованості та штрафних санкцій за виданими кредитами на загальну суму близько 170,0 мільйонів гривень. В ПАТ «УКР/ІН/КОМ» сподіваються на позитивні рішення й по цім справам вже найближчим часом.

Виграна справа № 910/7828/17 є початком реалізації ПАТ «УКР/ІН/КОМ» послідовної політики компанії щодо якнайшвидшого повернення депозитних вкладів.

ПАТ «УКР/ІН/КОМ» впевнено, що суди вищих інстанцій підтримують законне рішення Господарського суду міста Києва.

Правлінням ПАТ «УКР/ІН/КОМ» запропоновано ПрАТ «ОБОЛОНЬ» поновити переговорний процес між підприємствами з метою прискорення процесу розрахунку з боку боржника.

Комментарів ще немає.

Залишити коментар