ПАТ «Укр/Ін/Ком» не виводить активи, а ефективно працює із позичальниками – відповідь Фонду гарантування

14 листопада, Київ 

 ПАТ «Укр/Ін/Ком» вважає неприйнятним черговий виток погроз і залякувань з боку Фонду гарантування вкладів фізосіб, який не має ніяких правових підстав претендувати на активи компанії, і який в черговий раз поширює недостовірну інформацію щодо неї.

 ПАТ «Укр/Ін/Ком» не виводить активи, а навпаки, ефективно стягує заборгованість із позичальників. При цьому, на відміну від Фонду, не пропонує «домовитися» про погашення заборгованості за 30% від вартості активу, не сприяє фіктивному банкрутству бізнесів позичальників, внаслідок якого борги «доводиться» списувати. Таких випадків за час роботи тимчасової адміністрації було мінімум 26. При цьому за частиною із них вже є рішення профільної комісії Мін'юсту про їх незаконність.

 Саме Фонд, за інформацією компанії, причетний до незаконного виведення активів «Укрінбанку» на суму понад 30 млн грн. і зникнення кредитних та іпотечних договорів на суму понад 25 млн грн.

 ПАТ «Укр/Ін/Ком», на відміну від Фонду гарантування, не дозволяє своїм позичальникам іти на необґрунтовані «кредитні канікули», в результаті яких багатомільйонні процентні платежі не вносяться місяцями. Компанія також не подає до державних органів неправдиву інформацію, в результаті якої реєстратори приймають неправомірні рішення, які згодом скасовуються судами, як це було із Фондом. До слова, за фактом незаконних рішень Фонду та тимчасової адміністрації в банку порушено вже понад 20 кримінальних справ.

 ПАТ «Укр/Ін/Ком» вже не перший раз стикається з поширенням недостовірної інформації з боку Фонду, і вже вигравало судові процеси про захист ділової репутації. Тому очевидно, що ініціювати і виграти черговий процес видається цілком реальним.

 На сьогоднішній день у Фонду немає ніяких правових підстав претендувати на активи ПАТ «Укр/Ін/Ком», оскільки згідно із рішенням Вищого адміністративного суду України, рішення про ліквідацію ПАТ «Укрінбанк» визнано незаконним. ПАТ «Укр/Ін/Ком» має намір при цьому в повному обсязі виконати зобов'язання перед клієнтами. Однак в разі отримання контролю Фондом над активами в розмірі 4,5 млрд грн., існує велика ймовірність, що вони «перетворяться» в 1,7 млрд. грн. - рівно ту суму, яка вже виплачена Фондом вкладникам по депозитах розміром менше 200 тис. грн.

 ПАТ «Укр/Ін/Ком» закликає Фонд гарантування утриматися від будь-яких протизаконних дій стосовно активів і майна компанії.

***

Прес-служба ПАТ «Укр/Ін/Ком»

Комментарів ще немає.

Залишити коментар