Вітаємо з Днем народження Шакуна Василя Івановича.

Сьогодні виповнюється 70 років шановній і поважній людині, відомому юристу, Заслуженому діячеві науки і техніки України, професору, члену наглядової ради ПАТ "УКР/ІН/КОМ" і просто щирій і прекрасній людині – Шакуну Василю Івановичу.Важко переоцінити внесок, який зробили праця і дослідження Василя Івановича в юридичну науку нашої держави. Його статус і нагороди говорять самі за себе: доктор юридичних наук, професор, академік Академії наук вищої освіти, дійсний член Національної академії правових наук України, професор кафедри кримінального права Національної академії внутрішніх справ, а до цього – Перший проректор академії, Заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Премії імені Ярослава Мудрого. Перелік його заслуг та відзнак дійсно великий і поавжний.

Ось і зараз, шановний Василь Іванович, поєднує свою діяльність Голови Координаційного бюро з проблем кримінології Національної академії правових наук України, віце-президента Академії наук вищої освіти, члена науково-консультативної ради Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, члена редакційної ради «Вісника Верховного Суду України» (цей список можна продовжувати і продовжувати), з членством у наглядовій раді ПАТ "УКР/ІН/КОМ".

Для всього нашого колективу велика честь працювати поряд з такою видатною людиною. Тому в цей день ми бажаємо Василю Івановичу здоров'я, творчої наснаги, успіхів у всіх його починаннях, довгих і плідних років життя, насолоди від своєї праці і вдячності тих, кому вона призначена, щастя, радості, любові і достатку ювіляру і всій його родині.

Із вдячністю і подякою,
колектив ПАТ "УКР/ІН/КОМ".

Комментарів ще немає.

Залишити коментар